Promocje w kredytach. Czy Black Friday istnieje w branży finansowej?

Witam po długiej przerwie. Klienci byli tak wymagający, że niestety nie mogłem sobie pozwolić na nowe teksty. Od teraz postaram się systematyczniej uzupełniać wpisy o ciekawe treści.

 


 

W pełni zadane pytanie powinno brzmieć: Czy banki rzeczywiście robią promocje okazjonalne np. na Black Friday lub Święta Bożego Narodzenia (Christmas)?

Odpowiedź będzie krótka: TAK, banki robią promocje.

Choć do niedawna nie było to tak oczywiste, to w tym roku już kilkukrotnie widziałem oferty bankowe z różnych okazji, które miały obniżone oprocentowanie nominalne do 6,9%, bez prowizji i bez ubezpieczenia. Dla kwoty 150 000 zł na okres 8 lat RRSO wynosi wtedy nieco ponad 7%. To już chyba nie byle co? Taką promocję na kredyt gotówkowy miał ING Bank Śląski z okazji Black Friday w tym roku. Promocja trwała krótko bo około tygodnia, więc trzeba było się spieszyć, ale kto zdążył ze złożeniem wniosku mógł się cieszyć kredytem gotówkowym niemal w cenie pożyczki hipotecznej.

Informacje o zbliżającej się promocji zazwyczaj otrzymuję na kilka dni przed jej rozpoczęciem, więc jeśli chcecie być na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami kredytu, to kliknij tu i wypełnij wniosek wybierając przycisk u góry strony „Wniosek online”.
Po przejściu do wniosku na dole strony zaznacz, „zapisz mnie do Newslettera”, w uwagach wpisz, „czekam na informację o promocjach. Od teraz będziemy wysłać do Ciebie informację o prawdziwych przecenach kredytów. Obiecujemy, że nie będziemy spamować 🙂 Nie przejmuj się, jeśli nie będziemy wysłać wiadomości przez długi czas, oznacza to, że aktualnie nie ma żadnej super przeceny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 2 =

CommentLuv badge