Promocje w kredytach. Czy Black Friday istnieje w branży finansowej?

Witam po długiej przerwie. Klienci byli tak wymagający, że niestety nie mogłem sobie pozwolić na nowe teksty. Od teraz postaram się systematyczniej uzupełniać wpisy o ciekawe treści.

 


 

W pełni zadane pytanie powinno brzmieć: Czy banki rzeczywiście robią promocje okazjonalne np. na Black Friday lub Święta Bożego Narodzenia (Christmas)?

Odpowiedź będzie krótka: TAK, banki robią promocje.

Choć do niedawna nie było to tak oczywiste, to w tym roku już kilkukrotnie widziałem oferty bankowe z różnych okazji, które miały obniżone oprocentowanie nominalne do 6,9%, bez prowizji i bez ubezpieczenia. Dla kwoty 150 000 zł na okres 8 lat RRSO wynosi wtedy nieco ponad 7%. To już chyba nie byle co? Taką promocję na kredyt gotówkowy miał ING Bank Śląski z okazji Black Friday w tym roku. Promocja trwała krótko bo około tygodnia, więc trzeba było się spieszyć, ale kto zdążył ze złożeniem wniosku mógł się cieszyć kredytem gotówkowym niemal w cenie pożyczki hipotecznej.

Informacje o zbliżającej się promocji zazwyczaj otrzymuję na kilka dni przed jej rozpoczęciem, więc jeśli chcecie być na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami kredytu, to kliknij tu i wypełnij wniosek wybierając przycisk u góry strony „Wniosek online”.
Po przejściu do wniosku na dole strony zaznacz, „zapisz mnie do Newslettera”, w uwagach wpisz, „czekam na informację o promocjach. Od teraz będziemy wysłać do Ciebie informację o prawdziwych przecenach kredytów. Obiecujemy, że nie będziemy spamować 🙂 Nie przejmuj się, jeśli nie będziemy wysłać wiadomości przez długi czas, oznacza to, że aktualnie nie ma żadnej super przeceny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cztery × trzy =